Nowa miłość Trojanowskiej

ImageIzabella Trojanowska od długiego czasu ma problem z alkoholem, czy nowa miłość pomoże jej się uporać z tym nałogiem?

Na twarzy Izabelli Trojanowskiej zawitał uśmiech.  A wszystko to za sprawą jej przyjaciela, z którym Fakt spotkał aktorkę w jednym z centrów handlowych Warszawy.

W piątkowe popołudnie Izabella Trojanowska spacerowała po centrum handlowym z nieznajomym mężczyzną. Obejmowali się, całowali, byli szczęśliwi.

Trzy lata temu jej małżeństwo rozpadło się. Znajomi byli zaniepokojeni stanem w jakim znalazła się Trojanowska. Po 20 latach coś się skończyło  a ona nie mogła sobie z tym poradzić. Dla męża zrezygnowała z kariery, dla męża przeprowadziła się do Berlina. Przez lata byli szczęśliwi,. lecz jednego dnia coś zaczęło się psuć. Plotkowano, że on ma inną kobietę.

Trojanowska zaczęła przyjeżdżać do Polski, i ukrywała swoje domowe kłopoty. W końcu nie wytrzymała i powiedziała , że jest źle w jej związku i że jest sama. Problemy nasilały się, jej córka wyjechała do Londynu na studia i została zupełnie sama. Smutki i żale topiła w alkoholu.

Miesiąc temu w Moskwie na lotnisku wywołała awanturę, gdzie interweniowała milicja i aktorka trafiła do aresztu.

Czy jej życie się zmieni, gdy ma obok siebie nowego mężczyznę?

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.