,  

Norbert Żyła życzy Ani Musze, aby ta poroniła?

Młody prezenter znów w akcji…

Wczoraj umieściliśmy wpis o tym, że Norbert Żyła, młody wokalista i prowadzący swój własny program w telewizji Lookr.tv nagrał piosenkę pt.: „Psycho”. Jak się okazuje to jeszcze nie koniec informacji na jego temat.

Dziś na blogu Norbert umieścił wpis, bardzo kontrowersyjny. Mowa w nim jest o Annie Musze i jej futrach. Okazuje się, że młody prezenter zamienił się w ekologa i nie toleruje futer naturalnych.

Zaczęło się już niezbyt miło:

Znana celebrytka i „aktorka”? Chociaż jej możliwości aktorskie poddał bym szerokiej spekulacji, niedawno próbowała zrobić szum wokół własnej osoby, nosząc naturalne futra i wypinając tyłek do kamery dodając że ma szpilki z krokodyla czy tam węża… what the fuck?

Później było już tylko gorzej:

Nigdy w życiu nie zaprosiłbym do swojego programu tak wysoce zdeprawowanej osoby jaką jest ta kobieta. Dla jej wygody i lansu, musiało zostać zabitych parę żyjących sobie w swoim naturalnym środowisku stworzeń, czyż to nie żałosne? Osoba która spodziewa się dziecka wygłasza tak głupie tezy, że zabijanie jest ok. Uważam że jeżeli los jest chociaż trochę sprawiedliwy pozbawi ją tego co w sobie nosi aby wreszcie doceniała czym jest życie. Szczerze jej tego życzę…

Bardzo zaintrygowały nas ostatnie trzy zdania – Jeżeli dobrze je interpretujemy to oznacza, że Norbert życzy nienarodzonemu dziecku Ani śmierci.

Zachwyceni napisanym artykułem przez Norberta nie są także jego przyjaciele. Jedna osoba twierdzi nawet, że Norbert groził Ani. Na dowód podesłał nam screen z popularnego serwisu społecznościowego facebook.com.

Najbardziej chyba zaniepokoiły nas ostatni screen.

Jak myślicie – Czy wolno komukolwiek życzyć śmierci? Czy można tej śmierci życzyć nienarodzonemu dziecku? Co Norbert planuje? Czy Ania powinna się go obawiać?

Krzysiek

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.