,  

Nocne wypady Dody…

starnews.pl

Rodzina potwierdziła rozstanie Dody i Nergala, ona tym czasem nocami leczy rany, zobacz jak

Kilka dnie temu w mediach pojawiła się wiadomość, że Nergal zerwał z Dodą telefonicznie, gdyż wiele nie podobało się w zachowaniu jego narzeczonej. Rodzina Dody potwierdza ten fakt.

Adam oznajmił jej, że ich związek uważa za zakończony. Zrobił to podczas rozmowy telefonicznej kilka dni temu – powiedziała Życiu na gorąco osoba z rodziny Rabczewskich.

Tymczasem Doda emocje chłodzi nocnymi wycieczkami rowerowymi ulicami Warszawy.

– Doda źle znosi to rozstanie. Nie chce się z nikim widzieć, woli być sama. Jest naprawdę załamana – twierdzi Faktowi informator.

Doda miesiąc temu miała urodziny. Miała być wielka impreza, przełożyła ją o miesiąc. To właśnie w marcu miało się wiele w jej życiu dziać i dzieje, jednak nie to co zaplanowała. Nergal miał być bohaterem tej imprezy, wszystko było szykowane dla niego.

– Dorota planowała wszystko osobiście, dopieszczała każdy szczegół, chciała, by było to coś perfekcyjnego – dodaje informator

Miało być ale nie ma, psychologowie zachowanie Nergala tłumaczą tak – Psychologowie próbują tłumaczyć to tym, że partner, który powrócił do zdrowia, wyrwał się śmierci, często nie chce być w związku z osobą, która była świadkiem jego dramatycznej walki, fizjologii, choroby. Tylko kończąc ten związek, może zacząć wszystko od nowa.

Jeden z portali wczoraj pisał  – Wczoraj jeden z portali internetowych twierdził, że Adam przyjechał do Warszawy. Podobno, by spotkać się z mediami na umówione wcześniej wywiady. Te jednak miał odwołać. Czy podczas pobytu w Warszawie spotka się z Dorotą i będzie chciał wyjaśnić z nią sporne kwestie w ich związku? Czy dadzą sobie jeszcze jedną szansę?

Zobacz też:Danuta Szaflarska w trumnie

źródło: Fakt.pl

starnews.pl

starnews.pl

starnews.pl

starnews.pl

starnews.pl

Agencja Mazur

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.