,  

Noc Zakupów w blasku diamentów w Galerii Mokotów

W czwartek, 8 listopada, Galeria Mokotów zaprasza swoich klientów na Noc Zakupów.  

W godzinach od 20.00 do 23.00 będzie można zrobić zakupy po bardzo atrakcyjnych cenach w sklepach z konfekcją, butami, dodatkami i biżuterią. Tego wieczoru możemy spodziewać się także szeregu atrakcji z diamentami w roli głównej. 10 szczęśliwców, prócz zakupów, wyniosą z Galerii Mokotów dobre wspomnienia oraz….jedne z najcenniejszych kamieni świata – diamenty. Gospodarzami Diamentowej Nocy Zakupów w Galerii Mokotów będzie duet: Joanna Koroniewska i Tomasz Kammel. 

Podczas czwartkowego wieczoru na wszystkich Klientów centrum, którzy posiadają Kartę Lojalnościową Galerii Mokotów, czeka wspaniały konkurs. Każdy posiadacz karty w czasie trwania imprezy będzie mógł wziąć udział w WIELKIM POSZUKIWANIU DIAMENTÓW. W gablotach rozmieszczonych przy fontannie leżeć będą kamienie w eleganckich pudełeczkach. Wśród wszystkich kamieni będzie 10 szt. diamentów. Każdy, kto zgłosi się do  Diamentowego stanowiska, będzie miał możliwość wytypować kamień, który według niego jest diamentem, a następnie udać się do jubilera, który określi wartość „wybrańca”. Jeśli szczęśliwie będzie to diament osoba ta dodatkowo otrzyma możliwość oprawienia go
w złoto. Partnerem diamentowej zabawy jest salon jubilerski Aren’ Art. Forever.

W tym roku „Noc Zakupów” w Galerii Mokotów to także prawdziwe święto dla miłośników mody! Do 20% rabatu na całą lub wybrane kolekcje otrzymamy m.in. w sklepach marek: Levi’s, Converse, Morgan, Pinko, Petit Bateau, Rip Curl, Solar, Stefanel, Venezia, Wrangler&Lee, Royal Collection i Malboro Clasic. Salony takie jak: Marella, Maxmara, Penny Black, Liu Jo będą oferować rabaty na całą kolekcję w wysokości 15%, natomiast buty i torby będzie można nabyć z aż 20% upustem.

Ponadto 15% obniżki spodziewać się można w sklepach: Simple, Sport&Fitness Generation, US Polo czy Gatta. Największych, bo sięgających aż 70%, upustów cenowych można się spodziewać odwiedzając sklep Van Laack.

Obniżkom ulegną również ceny butów i dodatków. 20% rabatów będzie można oczekiwać w sklepie ECCO i ECCO Kids, Deichmann, Pollini, natomiast 15% upust otrzymamy w salonie Salamander. Noc zakupów w Galerii Mokotów to także świetna okazja, aby po atrakcyjnych cenach nabyć bieliznę. 30% rabat będą oferować sklepy Esotiq i La Sensa, a 20% upustu otrzymamy w salonie z bielizną Chantelle.

Tego wyjątkowego wieczoru tańsza będzie również biżuteria – w salonie Jubitom będzie można otrzymać rabat w wysokości 12% na brylanty, natomiast 15% na biżuterię srebrną, złotą oraz zegarki. Te ostatnie po atrakcyjnych rabatach 10 i 20% nabędziemy także w salonie Strefa Czasu.

Warto także zajrzeć do sklepów z wyposażeniem domu. 30% zniżki oferować będzie Home&Cook, 20% rabat na cały asortyment otrzymamy w Duka, natomiast wybrane kolekcje w salonie Carre Blanc kupimy nawet z 40% rabatem.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.