, ,  

„Niniejsze przeprosiny stanowią formę nauczki dla Pani Sary May”- menadżer Dody

Co na to Sara May.. ha ha ha

Wczoraj pisaliśmy, że Sara May postanowił zrobić niespodziankę na Mikołajki wszystkim gwiazdom, które obraziła i wystosowała przeprosiny. Blogerka utworzyła regułkę, zmieniła jedynie nazwisko i imię i takie gotowce wrzuciła na swojego bloga. Niektóre gwiazdy bardzo sobie wzięły słowa Sary do serca, na przykład Doda i jej menadżer, który zaraz po tym wystosowali oświadczenie.

Szanowni Państwo,
    W dniu 12.11.2011r. na blogu Pani Sary May pojawiły się nieprawdziwe i obraźliwe w stosunku do Doroty Rabczewskiej treści nawiązujące do premiery ostatniego teledysku artystki. Z uwagi na co, na podstawie art. 23 w związku z art. 24 k.c. oraz art. 51 ust. 4 Konstytucji RP reprezentująca Panią Dorotę Rabczewską wytwórnia QM Music wezwała Panią Sarę May do usunięcia informacji naruszających dobra osobiste pokrzywdzonej oraz zamieszczenia stosownych przeprosin. Pouczona przedmiotowym wezwaniem- Sara May, dnia 22.11.2011r. zamieściła na swoim blogu przeprosiny o następującej treści- „Pani Sara May przeprasza Dorotę Rabczewską oraz Błażeja Szychowskiego za to, że w dniu 12.11.2011 na swoim blogu opublikowała obraźliwe w stosunku do Nich komentarze naruszające Ich dobre imię i godność. Pani Sara May przeprasza wszystkich czytelników za to, iż zostali narażeni na słowa o przedmiotowej treści .”
    Niniejsze przeprosiny stanowią formę nauczki dla Pani Sary May, która wbrew temu co uważała, powinna sobie zdawać sprawę, iż nie może działać wbrew prawu oraz bezpodstawnie narażać na szwank opinię innych osób, w tym w szczególności Dody.

Z wyrazami szacunku,
Jakub Majoch
Manager

 

W załączeniu screen z przeprosinami. Gdyby Doda i jej menadżer sięgnęli wzrokiem wyżej na blogu, zobaczyli by to…

Królowa u miliardera

Gdzie spędzę Sylwestra? Miałam nie mówić, bo nie lubię się chwalić, ale zrobię tym razem wyjątek. Tę cudowną noc spędzę występując dla miliardera. Nie dla jakiegoś tam milionera. Tak tak…. Prywatna wyspa, jacht, południe Europy. Pofarbuję się na blond ( bo tylko blond ma w sobie sex i ogień), pokażę jednego sutka, potem drugiego, a gdy zabije dwunasta odsłonię prawy pośladek. Wiem, że facet nie oczekuje ode mnie piania , więc nawet nie zamierzam powalać go swoim superowym głosiskiem. Po co marnować taki materiał;) Potem wrócę do naszego grajdołka i jakoś tam będę prosperować  aż do następnego Sylwestra, którego już mam zaklepanego w kosmosie. To będzie odlot, a Madonna będzie mi cipkę lizać. Bo królowa jest tylko jedna ! 

Jak myślicie, kogo dotyczy ten wpis?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: „Niniejsze przeprosiny stanowią formę nauczki dla Pani Sary May”- menadżer Dody

You must be logged in to post a comment.