, ,  

Nina Tyrka zostawiła Agustina Egurrolę!

ImageMiał być ślub, nie ma nic, Tyrka spakowała walizki , zabrała Carmen i się wyprowadziła do Egurroli!


Agustin Egurrola zawsze mówił, że jeśli się zakocha to napewno nie w tancerce. Jednak choreograf pracował na tyle dużo, że miał kontakt tylko z trakimi dziewczynami. Poznał w końcu Ninę Tyrkę , zakochał się.

– Spotkaliśmy się w specyficznym momencie życia – powiedział Agustin. – Ona skończyła związek. Ja swój. Choreograf przyznał jednak, że bał się tego związku. – Obiecałem sobie, że jeśli się jeszcze kiedyś zakocham, to już nigdy nie będzie to tancerka. Ale pracowałem tak dużo, że nie spotykałem innych kobiet – zapewniał w wywiadzie.

Po kliku miesiącach urodziła sęe córeczka Carmen. Miały być chrzciny a później ślub. Na ten drugi ciągle nie ma czasu. Nina podobno denerwuje sie od jakiegoś czasu takim faktem.

– Nina musiała zrezygnować z kariery tancerki – mówi znajoma pary – Agustin natomiast coraz więcej pracował. I nadal tak jest. Całymi dniami nie ma go w domu i to złości Ninę – dodaje rozmówca Super Expressu.

W sobotę Nina spakowała walizki, zabrała Carmen i wyprowadziła się od Agustina. Czy to na zawsze?–  zastanawia się tabloid

 – Nie rozstaliśmy się – twierdzi Nina w rozmowie z "Super Expressem". – W piątek już wracam.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.