Nina Nu – nowa gwiazda muzycznej sceny?

W ostatnim tygodniu maja na półkach sklepowych pojawi się niezwykle wyjątkowy album.

Nina Nu/Szepty to przedsięwzięcie artystyczne, którego liderką jest Nina Nu, i które stworzyła razem z Andrzejem Turczynowiczem oraz Pawłem Gawlikiem.

Piosenki zawarte na płycie ‘Szepty’ to refleksyjne teksty autorstwa Niny Nu, z wyjątkiem „Ja Kilkunastoletnia” będącego piosenkową wersją wiersza Wisławy Szymborskiej. Ten niezwykle dojrzały muzycznie krążek możemy próbować zaszufladkować gdzieś pomiędzy balladą alternatywną i nowoczesną muzyką autorską.

Ale ‘Szepty’ to album dwupłytowy. Zawierać  on będzie oryginalne wersje a także  maxi-singiel – Mixszepty z remixami wykonanymi przez Electhrobbeat’a.

Na ostateczną formę albumu ‘Szepty’ ma także ogromny wpływ udział gości i zarazem współkompozytorów: Marii Kulowskiej (wiolonczela akustyczna), Roberta Żelazko (puzon), Łukasza Korybalskiego (trąbka), Andrzeja Bonarka (programowanie), Janusza Tylmana (pianino) oraz Tomasza Dudy (saksofon, flet, klarnet).

Już niebawem do rozgłośni radiowych trafi singel ‘Kochanie’, do którego właśnie powstaje videoklip.  Autorem teledysku jest Michał Jaskulski (autor „Czystego szaleństwa” – teledysku, nagrodzonego na festiwalach w Los Angeles i Kanadzie, nominowanego do Grand Prix Yach Film Festiwal a także prezentowany na wielu europejskich festiwalach w tym I’ve Seen Films Rutgera Hauera we Włoszech).

Już tylko niespełna 3 tygodnie do premiery handlowej tego wyjątkowego albumu!

Kupicie?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.