Nikt nie chce wydać nowej płyty Wiśniewskiego

Artysta jesy podłamany?

Michał Wiśniewski ponad rok temu został menadżerem Mandaryny, dokładnie we wrześniu. Mandaryna miała teksty do piosenek, napisane przez Wiśniewskiego, miała wystąpić z zespołem Ich Troje w Sylwestra we Wrocławiu, tylko prezydent miasta zamknął przed nim bramy. Współpraca szybko tych dwojga się zakończyła.  Z wypowiedzi Marty Wiśniewskiej można by wnioskować, że były mąż  ją oszukał.

W międzyczasie okazało się, że lider Ich Troje ma gotowe teksty na swojąpłytę. Miał wykorzystać teksty poezji Andrzeja Wawrzyniaka. Album dwupłytowy jest podobno już gotowy. Jest tylko jedno ale… nikt nie chce podjąć się wydania krążka.

Pytacie, więc odpowiadam. Co z tym „Sweterkiem, czyli 13 Postulatami w Sprawie Rzeczywistości”? Ano, nagrane, zmasterowane, grafika gotowa do druku. Brakuje tylko wydawcy. Na razie nikt nie chce wydać tej płyty, ale jakby co, to wydamy ją sami. Obiecuję – napisał artysta w internecie.

Tylko pytanie skąd weźmie pieniądze na wydawnie krążka? Znowu zasponsoruje Dominika, narzeczona Michała, a już niedługo żona? Dom w Magdalence podobno wykupiła.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.