,  

„Nigdy nie krzyczałem na Nataszę, nigdy przeze mnie nie płakała”- Józefowicz

Jestem najbardziej życzliwą osobą dla Nataszy…

 Janusz Józefowicz z Nataszą Urbańską są razem od 13 lat, od trzech są małżeństwem. Natasza bardzo liczy sobie zdanie męża, praktycznie bez niego nie podejmuje żadnej decyzji , on nie pozwala wtrącać się w jej życie zawodowe nikomu i nie pozawala też samodzielnie udzielać wywiadów. Prawdę mówiąc robi to za żonę.

Niedawno pojawiła się informacją, że kiedy gasną lampy w Tańcu z gwiazdami, którego Urbańska jest współprowadzącą, ta za kulisami płacze. Informatorzy show twierdzili,że powodem jest ostra krytyka męża, on sam wszystkiemu zaprzecza.

Jestem najbardziej życzliwą osobą dla Nataszy. Nie krzyczę na nią, nie krytykuję. Poza tym coraz lepiej prowadzi program. Natasza potrzebuje jeszcze trochę czasu. Ma w ekipie „TzG” bardzo życzliwe osoby, które jej pomagają. Ja się w to nie wtrącam i jej nie stresuję za kulisami – mówi „Super Expressowi” i dodaje stanowczo: – Nigdy nie krzyczałem na Nataszę, nigdy przeze mnie nie płakała. Nigdy nie było takiej sytuacji!

Pamiętacie jak przed edycją TzG Józefowicz twierdził, że chce by go ludzie poznali jakim jest na prawdę człowiekiem, że wszystkie plotki o tym jak się kłóci z innymi są nieprawdziwe, że jest łagodnym i niekonfliktowym facetem?

Faktycznie, w końcu skończył na dywaniku szefów TVN i musiał utemperować swoje podejście do ludzi.

Najważniejsze, że Natasza czuje się świetnie u boku męża nieTYRANA:)

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.