,  

Niezgoda wyleciała z pracy, a co z Kammelem?

ImageWszyscy się zastanawiają czy Tomasz Kammel podzieli losy swojej ukochanej, która z hukiem wyleciała z pracy.


Dobre czasy się skończyły dla niektórych. Niezgoda za kombinacje na dobro swojego narzeczonego Kammela straciła wysoki stołek, teraz czas i na niego. Być może straci pracę i pójdzie na bezrobocie.
Przez całą tę sprawę w którą jest zamieszany prezenter on sam traci na zaufaniu publiczności.

Taka sytuacja jak u pana Tomasza Kammela ma duży wpływ na ocenę widzów – potwierdza w rozmowie z Faktem medioznawca, prof. Wiesław Godzic. Osoba z pierwszych stron gazet jest bardzo źle postrzegana w sytuacji, kiedy prowadzi jakieś nieczyste interesy finansowe. To jest jeden z największych grzechów – dodaje ekspert.

Prezenter telewizyjny to taki człowiek, który musi mieć zaufanie publiczności tym samym musi być lubiany. Kammel jednak poprzez swoje kombinacje, milionowe przekręty i tym samym nabijania sobie portfela, na pewno skończy brakiem zaufania u widzów, tym bardziej, że tej mniej zamożnej publiczności jest dużo. A jeśli taki pracownik traci w oczach widzów, pracodawca pozbywa się takiego. Bo swoim wizerunkiem również prezentuje daną stację telewizyjną.

W TVP wrze o zwolnieniu Kammela. Teraz od dyrekcji zależy czy pozbędzie się prezentera. Lecz on sam nic sobie z tego nie robi. W czwartek spotkał się z dziećmi z jednej z warszawskich szkół, by poczytać im bajki. Dzieciom było miło, gdy taki popularny pan czytał im bajki i choć takie zajęcie w przyszłości pieniędzy mu nie przyniesie, chyba to co na swoim koncie już ma , starczy  na pewno na bardzo długo, by leżeć na zielonej trawce .

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.