,  

Niezgoda może zostać bankrutką!

ImageOd miesiąca Kammel i Niezgoda nie byli widziani razem, już plotkowano, że skończyła się miłość między nimi.


Jednak nic się nie skończyło.  Kammel umówił się z Niezgodą w jednym z warszawskich parków. Każde z nich przyjechało swoim samochodem. Kiedy pojawiła się Katarzyna, on opuścił miejsce pełne ludzi i razem udali się w zarośnięte miejsce parku. Spacerowali objęci, trzymając się za ręce.

Fakt dowiedział się więcej na temat kłopotów Niezgody. Utrata stanowiska dyrektorskiego w banku to tylko jak się okazuje niewielki kłopot. Teraz niezgoda, może stracić wszystko!

Niezgoda obejmując stanowisko, była zobowiązana do podpisania tzw. weksla gwarancyjnego in blanco na wypadek narażenia banku na straty. Teraz więc bank po ocenie strat może zażądać, by je pokryła. A ponieważ firma związana z Kammelem miała zarobić dzięki Niezgodzie łącznie aż 16 mln złotych, tyle mogą jej kazać zwrócić. Część tych pieniędzy firma Sparrow zarobiła w banku BPH, a część w Pekao SA. Ale że oba finansowe giganty połączyły się, Niezgodę rozliczą za zlecanie szkoleń w obu tych bankach. To oznaczałoby dla niej jedno – kompletne bankructwo.- donosi Fakt.

Czy spotkanie kochanków było z miłości czy Niezgoda z Kammelem szukają rozwiązania , jak wyjść z kłopotów? Czy w ogóle jest jakieś bezbolesne wyjście?

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.