,  

Niezgoda może trafić do więzienia!

ImageZakochana, zaślepiona Katarzyna Niezgoda naraziła na wielomilionowe straty bank , w którym pracowała. Teraz ktoś musi za to odpowiedzieć.


Niezgoda pomagała swojemu narzeczonemu, podpisując z jego firmą Sparrow kontrakty, dzięki którym Kammel zarobił miliony a dzięki takim kontraktom z banku wypłynęło 10 milionów złoty za które grozi Niezgodzie nawet 10 lat więzienia!

Audyt wewnętrzny wykazał nienależyte wykonywanie obowiązków przez panią Niezgodę, co przejawiało się w nieuzasadnionych wydatkach banku na działalność szkoleniową i w braku nadzoru nad tą działalnością. Pani wiceprezes pozostawała też w konflikcie interesów, o którym nie poinformowała rady nadzorczej — wyjaśnił podczas walnego zgromadzenia prezes Pekao Jan Krzysztof Bielecki.

PKO jak na razie nie wniosło jeszcze sprawy do prokuratury, przygotowywane są ku temu procedury.
Jeśli sąd uzna, że była narzeczona Kammela naraziła bank na stratę powyżej 1,276 mln złotych , dostanie maksymalny wymiar kary. Jeśli kwota będzie mniejsza, maksymalny wyrok to 5 lat – donosi Fakt.
Przypomnijmy, że Niezgoda zarabiała w banku 1,3 miliona złotych rocznie. Jeśli nie uzyska absolutorium to nie otrzyma także należnej odprawy. Nieoficjalnie mówi się, że odprawa w przypadku narzeczonej Kammela mogłaby wynieść nawet 2 miliony złotych!– czytamy dalej.

Jednemu się nie należy odprawa na przykłąd Lis a Niezgoda ma szansę, że otrzyma? Uważacie , że to sprawiedliwe?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.