Niezgoda łamie przepisy

Fakt

Poczuła się gwiazdą?

Nie jest tajemnicą, że w godzinach szczytu w Warszawie jest problem z zaparkowaniem samochodu. Takie problemy dotykają Kingę Rusin, która uwielbia łamać prawo i tarasować przeróżne obiekty w stolicy, czy też stawać w miejscach przeznaczonych dla inwalidów. Do Kingi dołączyła wieczna narzeczona Tomasza Kammela, Katarzyna Niezgoda, która zaparkowała swoje porsche na środku ruchliwego skrzyżowania, zupełnie nie przejmując się tym, że ograniczyła widoczność i utrudniła ruch innym kierowcom.

Jak można tak postawić samochód?! – krzyczeli nie tylko oburzeni kierowcy ale i przechodnie. Auto przez kilkadziesiąt minut skutecznie blokowało ruch na jezdni, przez co wokół zrobiły się korki. Dla  Niezgody  utrudnienie ruchu  nie zrobiło większego wrażenia.

Zaparkowała auto tam gdzie było wolne miejsce i poszła na zakupy. Gdy wróciła stali już strażnicy miejscy, którzy  mamy nadzieję, nie odpuścili bizneswoman. Mandat wręczony , tylko zapłacić trzeba i pamiętać by nie utrudniać w przyszłości życia innym.

Zobacz też:Maryla, coś ty zrobiła? Te stroje kosztowały ją…

źródło: Fakt.pl

Fakt

Fakt

Fakt

Fakt

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.