Niezgoda kontra prokurator!

ImageJuż za kilka tygodni Katarzyna Niezgoda spotka się oko w oko z prokuratorem, którego będzie musiała przekonać, że upłynnienie  12 milionów zł. do spółki jej narzeczonego było zgodne z prawem.


W tej chwili prokuratura dokładnie analizuje zebrane materiały. ledztwo toczy się cały czas w sprawie, a nie przeciwko komukolwiek – tłumaczy Faktowi Mateusz Martyniuk, rzecznik prasowy prokuratury w Warszawie.

W sprawie zostało już przesłuchanych kilka osób. Jak na razie do Niezgody nikt jeszcze nie dobrał się, więc czuje się bezkarnie i na luzie. To już cztery miesiące od kiedy wybuchła afera w Banku PKO SA i kiedy wywalono z niego wiceprezes w osobie Niezgody.  Cała sprawa dotyczyła przekazania 12 milionów złotych na szkolenia, które robił narzeczony Tomasz Kammel. Po ujawnionych  przekrętach również Kammel niemal natychmiast stracił pracę.

Od tamtej pory para miała za nic to co się w okół nich dzieje. W tym czasie kupili nieruchomości, wyremontowali dom wcześniej kupiony przez Kammela. Mówią o dziecku, on nadal szkoli i pokazuje się w telewizji. yje im się chyba jeszcze lepiej niż wcześniej, gdyż mają więcej czasu dla siebie i na przyjemności.

To wszystko może się skończyć, gdy Niezgoda stanie twarzą w twarz z prokuratorem. Jeśli go nie przekona o swojej racji, grozi jej nawet 10 lat więzienia za  działanie na niekorzyść firmy, w której pracowała.

Mamy nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość i nie będą już się obnosić z miną bogaczy i cfaniaków.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.