, ,  

Niezastąpiona Doda?

Dorota Rabczewska postanowiła podzielić się swoimi wrażeniami z próby występu w Sopocie. Gwiazda w sobotę poprowadzi konkurs o nagrodę Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności.


Pochwaliła się, że w tej roli jest niezastąpiona i nikt nie poprowadziłby tego lepiej od niej. Zdradziła również, że przygotowała ostrą niespodziankę dla fanów rocka.
Na swojej stronie umieściła tekst:

"Moi drodzy! Już tylko jeden dzień dzieli nas od mojego cudownego i wspaniałego występu w Sopocie. Dzisiaj mam za sobą pierwszą próbę i muszę jednoznacznie stwierdzić, że wszystko czego się dotknę zamienia się w platynę (UWAGA UWAGA!!!)  tak  jak moja płyta, która tylko i wyłącznie dzięki Wam osiągnęła ten rewelacyjny status. W roli konferansjerki jestem niezastąpiona, o czym przekonacie się już w sobotę. Mam wrażenie, że moje zapiski przesiąknęły lekkim narcyzmem… :-). Na tym kończy się moja samokrytyka. Za dwa tygodnie nakręcę teledysk do najnowszego singla "To jest to", którego premierę usłyszycie właśnie na festiwalu – już w sobotę. A dla  fanów, którzy lubią ostrego rocka szykuję nie lada gratkę. Jestem podniecona swoim pomysłem do granic możliwości, dlatego kończę… "

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.