Niejaki Luntek w Mam talent?!

ImageNiejaki Luntek już raz próbował sowich sił w pierwszej edycji Mam talent, ale niestety odpadł gdzieś po drodze bo nawet Gadulek.pl go nie zauważył.


Teraz facet, który lubi przebierał się nie raz za kobietę a internauci mogli go poznać dzięki zamieszczanym filmikom na swoim blogu, ponownie startuje do show Mam talent. Paweł bo tak  ma na imię chłopak o którym mówimy stał się popularny w pewnych środowiskach gwiazd, gwiazdek do tego stopnia, że był nawet nominowany do wirów.

Jak już wspomnieliśmy, pierwsze podejście w Mam talent mu nie wyszło, teraz startował do drugiej edycji i chyba się załapał. Oto co pisze na swoim blogu:

Heyy witam Z ogromną zajebistościa mogę wam ogłosić że spodobałem sie na castingu i co za tym idzie wystapie w 2 edycji mega popularnego programu Mam Talent! Jestem bardzo podekscytowany tym faktem Czas aby szersza publicznośc dowiedziała sie o zjawisku którym bez watpienia jestem patrzac oczywiscie na polskie warunki A tak pozatym to zostały jeszcze 2 castingi w Zabrzu i Warszawie o ile dobrze pamietam a wiec zachecam was abyście spróbowali swoich sił 3mam za was kciuki I nie przejmujcie się tym co ludzie sobie pomyśla raz się zyje co nie? No to buziaksy wszystkiego dobrego
/ pisownia oryginalna.

To taka gwiazdka coś na wzór Joli Rutowicz, choć ona jak narazie dalej od Lutka zaszła.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.