Niegrzeczne gwiazdy w Power Hour

Kogo zobaczymy?

Dziś w godzinnym paśmie muzycznym Power Hour stacja 4fun.tv zaprezentuje klipy latynoskiego przystojniaka Enrique Iglesiasa. Środowe wydanie Power Hour zarezerwowane jest dla Patrycji Markowskiej. A co w weekend? Gdy nadejdzie weekend, nie pozostanie Wam nic innego jak włączyć 4fun.tv i rozkręcić zabawę na maksa! Już w piątek startuje Weekend z niegrzecznymi gwiazdami…wrrrr

Enrique Miguel Iglesias Preysler– hiszpański piosenkarz, syn innego hiszpańskiego piosenkarza i kompozytora Julio Iglesiasa …Już dziś, będzie pełnił honory gospodarza w programie „Power Hour”. „Power Hour” to godzinne pasmo muzyczne, w którym prezentowane są klipy jednego artysty, od początkowych etapów kariery, aż po ostatnie dokonania.

Swoje pierwsze kroki na scenie muzycznej stawiał w szkole średniej, kiedy wystąpił w musicalu „Hello, Dolly!”. W 1995 roku wydał swój debiutancki album solowy zatytułowany po prostu „Enrique Iglesias” – zgarnął Nagrodę Grammy w kategorii Najlepszy Wykonawca Latynoski i osiągnął swój pierwszy, duży sukces. Krążek nagrany w języku hiszpańskim szybko doczekał się przełożenia na wersje włosko- i portugalskojęzyczną. Znalazły się na nim przede wszystkim ballady utrzymane w klimacie pop i rock. Płyta w ciągu pierwszego tygodnia sprzedała się w USA w liczbie ponad 500 tys. sztuk, co było fantastycznym osiągnięciem, jak na krążek nagrany w języku innym niż angielski.

Kiedy 30 października 2001 na półki sklepowe trafił jego kolejny album „Escape”, nikt już nie miał wątpliwości, że Enrique to gwiazda dużego formatu. Krążek pokrył się platyną, i to kilkukrotną, m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Australii, a nawet w Indiach. Ta płyta do tej pory jest najlepiej sprzedającym się krążkiem w karierze Iglesiasa.

Do czasu wydania w 2010 roku najnowszej płyty pt. „Euphoria”, Enrique sprzedał ponad 55 milionów albumów, odnosząc tym samym jeden z większych sukcesów w świecie muzyki pop.

Dziś w 4fun.tv przyjrzymy się bliżej jego dotychczasowym dokonaniom. „Power Hour” z gorącym Enrique w 4fun.tv: 4 lipca, godz. 19:00. Powtórka: 7 lipca, czwartek, godz. 18:00.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.