, ,  

Nie wiem, czym sobie na to zasłużyłem- Drygas o pobiciu

ImagePisaliśmy jak to w jednym z warszawskich klubów pobito Dominika Drygasa, przyjaciela Dody. Ta zapowiedziała, że nie odpuści winowajcom i gdy tylko wróci z wakacji, zajmie się sprawą.


Dominik Drygas został bestialsko pobity. Złamany nos, podbite oczy, wybite zęby, obite nerki i żebra, skręcona noga, wybity bark, wstrząśnienie mózgu, takich doznał obrażeń.

Poszliśmy wraz z przyjaciółmi do znanego warszawskiego klubu Utopia. Było to moje pierwsze wyjście od prawie dwóch miesięcy – mówi Dominik dla Super Expressu.

Dominik miał raka żółądka, przeszedł operacje i poddał się chemioterapii.

Po wyczerpującej chemioterapii przechodziłem depresję. Dopiero kilka dni temu znajomym udało się mnie wyciągnąć z domu. I co się stało?! Prawie straciłem życie
– wyznaje przyjaciel Dody. – Gdy wychodziłem z toalety, zaatakowało mnie trzech ochroniarzy. Katowali mnie, kopali i bili aż straciłem przytomność. Naprawdę nie wiem, czym sobie na to zasłużyłem – mówi z trudem Dominik.

Nadal ma opuchniętą twarz.

Odzyskałem przytomność dopiero na dworze. Wywlekli mnie nieprzytomnego przed klub i tam dalej katowali, kopali i bili. W pewnym momencie dwóch mężczyzn mnie trzymało, a jeden bił mnie po brzuchu i twarzy. Drugi raz straciłem przytomność. Nawet się nie opierałem, mogli mnie zabić – dodaje chłopak. Jest bardzo osłabiony. A po tym bestialskim pobiciu ma powikłania, przecież po operacji brzuch mu się wciąż nie zagoił – wyznaje przyjaciółka Dominika. – Od pobicia wymiotuje, nic nie je, znów leży w szpitalu.

Prócz pobicia okradziona Drygasa.

Skradziono mi dwa telefony i zegarek. Wszystko o wartości 30 tysięcy zł – mówi Dominik. – Sprawę zgłosiłem na policję. Mam nadzieję, że uda się złapać tych bandytów.

Rzecznik stołecznej policji potwierdza przyjęcia zgłoszenia o pobiciu i kradzieży. Przyjęliśmy zgłoszenie od tego mężczyzny i wyjaśniamy okoliczności zdarzenia.Policja przesłuchała już w tej bulwersującej sprawie pierwszych świadków.

Zobacz pobitego Drygasa

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.