, ,  

Nie widzę tu ani klasy, ani kasy! – Piotr Krajewski

 Dodał jeszcze – To małżeństwo to istna masakra modowa!


Pod lupę stylistów poszło małżeństwo Kazimierza Marcinkiewicza i jego młodziutkiej żony Isabeli. W końcu małżonkowie ciągle bywają w nocnych klubach, lub na meczach koszykówki, czy piłki ręcznej. Będąc celebrytami, ma się swoje prawa ale ma też obowiązki. Jednym z nich to strój, bo jak Cię widzą tak Cię piszą.

– Para wygląda, jakby chodziła w tych samych ciuchach od dwóch tygodni –
surowo ocenia wygląd zakochanych Piotr Krajewski w Super Expressie. – To taka stylizacja bez stylizacji. Wygląda to tak, jakby ubrali to, co po kolei wypadło im z szafy. Gdybym spotkał ich na ulicy, nie znając ich z mediów, nie zwróciłbym na nich uwagi. Ewentualnie stwierdziłbym, że to zaniedbani ludzie – kontynuuje stylista.

I zarzuca Marcinkiewiczom, że nie maja zupełnie zielonego pojęcia o elegancko-sportowym stylu.

– Ale oni chyba tego nie wiedzą. Nie są nawet modni, bo moda to luksus, a on jest bardzo daleko przed nimi – podkreśla. – Już nawet nie obrażając nikogo, dziewczyny w białych kozaczkach mają lepsze wyczucie mody i stylu niż ta para – dodaje ze smutkiem.

To co kupuje Isabel, na pewno nie  pochodzi z Polski.

Isabel ewidentnie ma coś na sobie z londyńskich przecen. Ech, ten szalik? la pielucha tetrowa z apteki za jakieś 3 złote, nie mogę na to patrzeć! – załamuje ręce.

A może ciucholandia? O brązowych kozaczkach Isabel już w ubiegłym roku pisaliśmy.


Odwiedź nas na Facebooku- Zostań fanem Gadulek.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.