, ,  

„Nie w takim Adamie się zakochałam” – Doda o Nergalu

Adam jest teraz na planecie „Ja”.

Nergal w ostatnim czasie udzielił kilku wywiadów, w którym podkreślał , że brakowało mu bliskości z Dodą kiedy był w szpitalu. Z jego wypowiedzi można by wnioskować, że odszedł od narzeczonej przez seks a dokłądnie, jego brak.

Doda w końcu zabrała głos, w dwutygodniku Gala opowiedziała  o śmierci, sensie życia, swojej sile, o seksie, muzyce i o związku z Nergalem. Jednak co do tego drugiego, była dość powściągliwa.

Ja nie życzę sobie rozmów o sprawach tak intymnych. To jest niesmaczne, szczególnie w kontekście choroby. Udało mi się te delikatne sprawy zostawić tylko dla nas… Ten typ doświadczenia, który przeszedł Adam, kompletnie zmienia człowieka. Odnoszę wrażenie, że niestety nikogo i niczego już nie bierze pod uwagę. On nie bierze pod uwagę niczego, co choć trochę burzy jego obraz „nowego życia”. Adam jest teraz na planecie „Ja”. To nie jest dobry czas na bycie z drugą osobą. Pogodziłam się z tym i staram się go mimo wszystko zrozumieć, choć czasami jest mi ciężko. Nie znam go takiego. Nie w takim Adamie się zakochałam. Ale życzę mu jak najlepiej – wyznała Gali Doda.

Co do wypowiedzi Adama o seksie, Dorota powiedziała – Ja nie życzę sobie rozmów o sprawach tak intymnych. To jest niesmaczne, szczególnie w kontekście choroby. Udało mi się te delikatne sprawy zostawić tylko dla nas… – zaznacza Doda.

Jak uważacie, kto ma większa klasę , Doda czy Nergal?

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.