Nie poznamy prywaty Skrzyneckiej!

ImageMieliśmy nadzieję, że poznamy szczegóły życia czy też pożycia Katarzyny Skrzyneckiej z jej poprzednim mężem Zbigniewem Urbańskim.


Jakiś czas temu pisaliśmy, że Zbigniew Urbański zamierza napisać biografię a w niej szczegóły z pożycia małżeńskiego z Katarzyną Skrzynecka. Po takich doniesieniach, Katarzyna Skrzynecka się wściekła. Na łamach Na żywo powiedziała:

Dwoje ludzi, którzy ze sobą byli, powinni rozstać się z klasą, zachowując jak najlepsze wspomnienia, a przede wszystkim wzajemny szacunek. Nie wierzę, że Zbyszek mógł wpaść na taki pomysł– powiedziała wystraszona Skrzynecka.

Urbański chyba się wystraszył swojej byłej żony i zmienił zdanie. Teraz na łamach Twoje Imperium mówi, że w jego biografii nie będzie nic o byłej żonie.

Przed rozstaniem umówiliśmy się z Kasią, że nie będziemy wypowiadać się publicznie na temat naszych spraw prywatnych. Chciałbym dotrzymać tego słowa. Uważam, że mężczyźnie nie wypada rozgrzebywać publicznie intymnych spraw.

Były mąż odwołuje napisanie pikantnych szczegółów z życia Kasi, drugi zaś reklamuje się w mediach. Dziś w Dzień Dobry TVN, Marcin opucki udzielił wywiadu na temat swojej klaty. Obecni byli również Majdan i Gąsowski,kiedy ci panowie wypowiadali się na luzie, opucki z wielką powagą klepał wyuczony tekst o swoich gabarytach .

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.