Nie może dostać pracy bo inni twierdzą, że pije!

ImageHenryk Gołębiewski, młode pokolenie nie pamięta jak aktor grał w filmie na przykład Wakacje z duchami.


Gołębiewski zasłynął przede wszystkim jako aktor dziecięcy. Starsze pokolenie dobrze go pamięta. Później Pan Henryk miał dłuższą przerwę zawodową. Losy czasem różnie się układają , jemu nie poszło najlepiej. Jednak znowu wrócił na sceny. Ale przeszłość niestety się ciągnie za nim.

Złośliwi twierdzą, że aktor ciągle pije i nie może przez to znaleźć dobrej pracy.

Nie piję! Byłbym ostatnim głupcem, gdybym pił. Mam rodzinę, małą córeczkę – zapewnia zdenerwowany Henryk Gołębiewski w rozmowie z "Super Expressem". – To złośliwe plotki z tym piciem. Może ktoś chciał mi dać rolę, ale od drugiej osoby usłyszał: "Heniowi nie dawaj, bo pije". A ja byłem nawet ostatnio na premierze filmu i na bankiecie, ale alkoholu nie tknąłem – zapewnia aktor.

Gra w "Plebanii", spektaklach "Goło i wesoło" oraz w "Czerwonym Kapturku. Ostateczne starcie". Niestety, nowych ról nie dostaje.

Nic nowego mi się nie szykuje – mówi ze smutkiem aktor. – A chętnie grałbym więcej.

Będąc z Warszawie pewnego dnia spotkaliśmy pana Gołębiewskiego. Na Starym Mokotowie gdzie mieszka akurat był na spacerze ze swoją córeczką. Jak miło było popatrzeć, gdy podjeżdżał wózkiem podśpiewując małej a na przeciwko podchodziła  jego żona.  Aktor wyglądał na szczęśliwego. Nie było po nim widać by miał coś wspólnego z piciem. Jesteśmy pewni, że nie pije!

Powodzenia Panie Henryku, trzymamy za pana kciuki!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: +1 (from 1 vote)
Nie może dostać pracy bo inni twierdzą, że pije!, 1.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.