,  

Nie mają za co wykończyć domu?!

ImageZdobyli popularność i byli na szczycie swoich możliwości. Dobra passa jednak się skończyła.


Kasia Cichopek zanim wzięła udział w Tańcu z gwiazdami, była Kingą z M jak Miłość. To dzięki show poznała swojego męża, Marcina Hakiela. Na Eurowizji para zdobyła drugie miejsce. Szybko się w sobie zakochali i szybko pobrali. Kupili dom , który trzeba wykończyć ale zaciągnięte kredyty przyrosłych ich. Myśleli, że będą cały czas na topie a kasa będzie się lała strumieniami?

Nic z tego. Ich kariera stanęła w miejscu. Po zwycięstwie w Tańcu z gwiazdami Kasia i Marcin otworzyli kilka szkół tańca. Jednak ich popularność zaczęła spadać a utrzymywanie szkół się przestało opłacać bo i chętnych było co raz mniej.

Marcin zamknął szkołę w Poznaniu. Ale otwiera drugą szkołę w okolicy Warszawy, jedna ma na Niepodległości, w której tez nie widzieliśmy zbytnio tłumów. Ale może była zbyt wczesna godzina na chętnych. W nowej szkole ofert dla początkujących tancerzy zostały wzbogacone o naukę dla narzeczonych, którzy wstępują w związek małżeński. Warto poćwiczyć kilka kroków przed weselem.

I tak jedyne dobre zarobki na dzień dzisiejszy, małżonkowie mają ze szkoły tańca w Warszawie i pensji jaką Kasia otrzymuje za prowadzenie programu Jak Oni piewają.

Kasia jest trochę zestresowana sytuacją – mówi koleżanka Kasi yciu na gorąco. Prowadzi Jak ONI śpiewają. Ma świadomość, że na niej spoczywa główny ciężar utrzymania siebie, Marcina i maleństwa. Bardzo chcieli z Marcinem wprowadzić się do bliźniaka w Wilanowie, ale teraz chyba dom musi poczekać na lepsze czasy.

Raty trzeba płacić co miesiąc i to nie małe kwoty. Ten kto kupił nieruchomość w czasie kiedy wszystko było bardzo drogie, dziś sprzedając jedynie straci .

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.