Nie lubią Urbańskiej!

 Natasza Urbańska będzie miała ciężkie życie w Tańcu z gwiazdami. Już jej tam nie lubią inni uczestnicy show.


Miała być świetna zabawa a Urbańska to popsuła- burzą się inni uczestnicy 10 edycji Tańca z gwiazdami.

Wszyscy czujemy się, jakby nam kazano wskoczyć do basenu z Otylią Jędrzejczak albo ścigać się na bieżni z Marcinem Urbasiem – mówi w imieniu pozostałych uczestników Chajzer. – Nie mam najmniejszych wątpliwości, że to Natasza wygra ten program – dodaje pan Zygmunt w rozmowie z Faktem.

Taka sytuacja być może sprawi, że uczestnicy będą zniechęceni do dalszej gry. A to by było już źle. Bo jak się może czuć ktoś kto nigdy nie tańczył a teraz występuje w show przy osobie, która z tańcem miała do czynienia zawsze?

– Miała być zabawa, a program wygląda jak profesjonalne zawody tańca. Ale tak widocznie postanowili producenci – żali się Zygmunt Chajzer.

Na samym początku programu już każdy czuje się na straconej pozycji a i oceny jurorów na pewno będą bardzo zróżnicowane, gdy Natasza pokaże swój profesjonalizm.

Chyba największe szanse, by dotrzeć do finału, ma Ania Mucha – spekuluje dziennikarz. Jeśli nawet, to i tak będzie tam czekać na nią Natasza Urbańska, zawodowa tancerka…

Na całe szczęście nie jurorzy decydują o tym kto przechodzi do kolejnego odcinka show i o tym kto wygrywa . To widzowie decydują i tu można liczyć na nich. A co będzie jak się przeliczymy? Szkoda by było tych, którzy może nie mają zbyt wielkiego talentu ale bardzo się starają.

Widzowie pomyślcie dwa razy zanim wyślecie sms-a na Urbańską.

foto-fakt

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.