,  

„Nie jestem TĘPAKIEM!”- Lesz do May

Pisząc pogardliwie o pieniądzach wydanych przeze mnie na studio oskarża mnie de facto o wyprodukowanie profesjonalnej płyty.

Ara May kilka dni temu podsumowała rynek muzyczny, skrytykowała między innymi Natalię Lesz, której zarzuciła, że śpiewa tylko dzięki pieniądzom bogatego tatusia. Natalia postanowiła odpowiedzieć blogerce.

Przykro czyta się kolejne pełne zawiści monologi tej pani. Pisząc pogardliwie o pieniądzach wydanych przeze mnie na studio oskarża mnie de facto o wyprodukowanie profesjonalnej płyty. To mało poważne – mówi Natalia w rozmowie z jednym z portali plotkarskich. Wydaje mi się, że właśnie tego potrzebuje teraz polski rynek – brzmienia i muzyki na najwyższym poziomie.

Jeżeli jej zarzutem ma być to, że nie fałszuję, to jak można to w ogóle skomentować…? To co prezentuje, obrażając po kolei wszystkich, którym się coś udaje, nie zbliży jej do osiągnięcia własnych zawodowych celów. Nie mam pomysłu, jak miałabym jej udowodnić, że nie jestem tępakiem ani zjawiskiem szkodliwym społecznie.

A musi udowadniać?

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.