, ,  

„Nie dziękuję” – Doda o pozostaniu w Polsce

Kalifornia bardziej odpowiada artystce.

Doda i jej nowy facet Błażej Szyszkowski byli gośćmi w niedzielnym porannym programie TVN-u Dzień Dobry TVN. Celem wizyty było pochwalenie się swoimi planami na przyszłość i powiadomienie wszystkich, że Doda ma dość Polski, bardzo spodobała jej się Kalifornia.

Prowadzący wywiad Magda Mołek i Andrzej Sołtysik, pytali parę o pracę nad ostatnim teledyskiem do utworu XXX, premiera którego ma się odbyć 11.11.11.w jednym z warszwskich klubów, do którego artystka chce wjechać na czołgu. Do stworzenia klipu przyczynili się sponsorzy. Udział tancerzy Britney Spears załatwił Szyszkowski, który współpracuje z choreografami i tancerzami z Los Angeles od siedmiu lat. Tancerze w Polsce przechodzą szkolenia a nasi w Stanach. Na zasadzie wymiany, stąd  też możliwość wykorzystania Amerkanów w teledysku Doroty.

W klipie występuje Doda, która zawsze chciała być Boginią a Błażej wymyślił do niego choreografię. Rabczewska podczas wywiadu jest tak bardzo zakochana, że nie widziała jaki mamy obecnie miesiąc, myślała, że już jest listopad.

Kim jest Błażej i gdzie go Doda znalazła?

Kiedy Doda zaczynała swoją nową trase koncertową po wydaniu płyty Siedem grzechów, postanowiła zatrudnić między innymi nową grupę taneczną. O Szyszkowskim słyszała, że jest przystojny i dlatego wybór padł na niego.

Było też pytanie co do wyjazdu z Polski.

Czy wyobrażasz sobie swoją karierę za granicą, czy chcesz zostać tutaj z nami w Polsce? – pytała Magda Mołek.

Nie, dziękuję. Raczej nie zostanę – odpowiedziała Doda z uśmiechem na ustach.

Kilka dni w Kalifornii. Mogłabyś tam żyć, mogłabyś tam mieszkać?

Przede wszystkim dlatego, że jest tam ciepło. Od razu wpływa to na mój kręgosłup i na moje stawy. Nie boli mnie w ogóle. Po drugie, zupełnie inne nastawienie do artystów, publiczności do artystów, mediów do artystów i ogólnie więcej pozytywu, mniej nienawiści. Poza tym uważam, że człowiek co dziesięć lat powinien zmieniać miejsce zamieszkania, by poznawać świat i Ziemię, na której żyje.

Będziecie teśknić za Dodą?

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.