Nie chcą Steczkowskiej!

ImageJusi nikt nie chce w telewizji i na koncertach, nawet za darmo.


Justyna Steczkowska dawno już nie koncertowała. Wydała niedawno swoją nową płytę, po której słuch zginął. Nie widać Jusi w telewizji a Dwójka odmówiła jej występu na koncercie podczas Sylwestrowej Nocy. Justyna chciała śpiewać za darmo.

Jak dowiedział się Fakt, wokalistka Justyna Steczkowska była ostatnio na Woronicza. Prowadziła tam rozmowy w sprawie występu na sylwestrowym koncercie stacji. Nie jest tajemnicą, że udział w wielkiej noworocznej gali jest teraz dla gwiazd wielkim wyróżnieniem i, co tu dużo mówić, świetną promocją. A ta z pewnością przydałaby się Justynie, która niedawno nagrała nowy teledysk do kiepsko sprzedającej się płyty „To mój czas”.

Justyna po tym jak usłyszała, że jest nie potrzebna, odczekała kilka dni wróciła znowu na Woronicza. Powiedziała tym razem, że nie weźmie pieniędzy za występ ale i przy takich warunkach nikt nie chciał Justyny na scenie.

Na Sylwestra mają wystąpić takie gwiazdy, które porwą całą publiczność do zabawy i tańców, a tym czasem jak orzekli władcy TVP – muzyka Steczkowskiej nie należy do specjalnie rozrywkowych.

Może czas na zmianę smętnych piosenek na coś co porwie nas w rytm do tańca?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.