, , ,  

Nie chce mieć dzieci ani nie weźmie ślubu!

 Doda twierdzi, że jest zbyt zmienna by dawać nadzieję na wspólne długie życie takiemu facetowi jak Adam. On zbyt poważnie podchodzi do wszystkiego.


Prócz pięknej okładki i mnóstwo zdjęć w Pani , Doda udzieliła też obszernego wywiadu w którym powiedziała,że nie ma zamiaru ani wychodzić za mąż, gdyż poznała już smak tego związku a ni nie chce mieć dzieci. Nie chce by te istotki ciągle czekały na swoją mamę.

Dzięki byłemu mężowi zrozumiałem jedno: że mężczyźni się nie zmieniają. Jak zdradził raz, zrobi to po raz drugi i trzeci. I naprawdę nie ma znaczenia, że ma taką fajną żonę jak ja – ostrzega Doda .

Instytucję małżeństwa widzę jako ekscytującą przygodę, totalnie beztroską – mówi Doda i dodaje: – Adam ma zupełnie inne podejście – przysięgę na całe życie traktuje poważnie. Jestem za bardzo zmienna, żeby składać obietnice na zawsze…

Nie chcę też mieć dzieci twierdzi stanowczo Doda. – Uważam prokreację za niezbyt wybitną sztukę pozostawiania po sobie śladu na ziemi. Wiem, że dziecko nie byłoby przy mnie szczęśliwe. Dlatego nie będę powoływać na świat istoty, która ciągle tęskniłaby za matką.

Adam będzie zawiedziony!

Odwiedź nas na Facebooku- Zostań fanem Gadulek.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.