Nie chcą Karoliny Korwin-Piotrowskiej w Top Model

Facebook

Nie pozwoliła ubrać się stylistom… między innymi

Karolina Korwin-Piotrowska zasiadając w jury Top Model miała ostro krytykować uczestniczki biorące udział w programie, przynajmniej tego oczekiwali producenci. Tymczasem ona nie tylko broniła dziewczyn, ale brała mały udział w ocenach, sprzeciwiała  się Marcinowi Tyszce i Dawidowi Wolińskiemu. Mimo tego dano Karolinie jeszcze jedną szansę, której nie wykorzystała. Podobno były z nią same kłopoty.

Same były z nią kłopoty. Stylistki nie mogły jej ubrać. Największe „rozmiarówki” Zary, czyli 42 i 44 nie mieściły się na nią. Wszystko trzeba było szyć na miarę. Było ciężko, bo ona zawsze kręciła nosem. Wszystko robiono jej na siłę. Nawet doczepianie włosów, aby optycznie wyszczuplić twarz – powiedziała Super Expressowi osoba pracująca przy programie.

W trzeciej edycji chyba już nie zobaczymy Karoliny , na dodatek straciła posadę redaktor naczelnej portalu TVN.

Będzie pełniła funkcje redaktor naczelnej do końca miesiąca. Jest to spowodowane natłokiem pracy, jaki ma pani Karolina w związku ze swoją działalnością poza portalem – wyznał rzecznik prasowy stacji, Karol Smoląg.

Natłokiem pracy? Kończy się ramówka z udziałem dziennikarki, Kino Kanapa Książka a Magiel Towarzyski dopiero wiosną.

Karolina teraz dopiero doceniła Dodę. Na swoim profilu portalu społecznościowego przyznała, że jest gruba a Doda  to cfaniara.

To, że jestem za gruba na Top Model, pewnie zaraz się okaże, że trzeba mnie zabić, to nic przy tym, że w Lesie Kabackim są elfy i rozdają różne dobra… To jest czysty rock&roll. Doda ma jednak jaja:)

Będziecie tęsknić za Karoliną?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.