,  

Nie będzie rozwodu Górniak i Krupy?

ImageZbliża się koniec roku a rozwodu jak nie było tak nie ma.


To miał być najgłośniejszy rozwód tego roku. Po wystąpieniach Edyty, która prała publicznie brudy Krupa zapowiadał o szybkim złożeniu papierów rozwodowych w sądzie. jednak nie złożył. Nie złożyła też Edyta.

Mam nadal jeszcze piękną żonę. Z Edytą łączy mnie wiele wspaniałych chwil. Mamy wspaniałego synka – mówił w programie Kuba Wojewódzki. – Niczego nie żałuję – podkreślał.

Po co im rozwód? Nie mają na to czasu. Poza tym jest im to kompletnie niepotrzebne. adne z nich nie planuje nowych małżeństw, więc z czym się mają spieszyć – zdradza nam znajoma pary.

Krupa czuje się też trochę winny za całe to zamieszanie.

Zbyt dobrze rozumiem kobiety, to jest największy problem. Facet nie powinien do końca znać wszystkich tajemnic, być może wtedy nie angażuje się aż tak bardzo w związek
– powiedział w programie Męski punkt widzenia w Polsat Cafe.

Kiedy na początku tego roku ich małżeństwo zaczęło się sypać Darek miał nadzieję, że to chwilowe i zaraz wszystko wróci do normy.

– Mam nadzieję, że u nas wszystko w porządku – mówił wtedy Krupa. Niestety nie było w porządku. Edyta wyprowadziła się, znalazła sobie kochanka, później nowego menedżera. Udzieliła wiele wywiadów, wyprała wszystkie brudy rodzinne.  Dziś jest sama i nawet na święta nie ma kto jej przygarnąć.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.