, , ,  

Nie będzie ślubu kościelnego!

ImageDoda może sobie pomarzyć tylko o ślubie kościelnym z Nergalem. On nie jest z tej bajki!


Wydawało by się, że Doda doskonale wie, że Nergal nie jest przekonany do wiary chrześcijańskiej, że to co robił na scenie czyli palenie Biblii i niepochlebne wypowiedzi o katolikach doskonale opisuje jego poglądy. Doda mówiąc o Piśmie świętym, że jest niewiarygodne bo nie ma w nim dinozaurów, poza tym spisali je pijani apostołowie, myślała że to chyba tylko taka gra . I chyba nie do końca zrozumiała intencje i marzenia swojego mężczyzny. A marzeniem na pewno nie jest branie ślubu kościelnego o jakim marzy piosenkarka i jej ojciec, który by w końcu chciał poprowadzić swoją córeczkę ubraną w biel do ołtarza.

Adam ma na to wszystko swoje poglądy i swoje przekonania.

Adam Darski za nic nie pójdzie do kościoła. Miałby zresztą kłopoty ze znalezieniem księdza, który po jego występach zdecydowałby się udzielić mu świętego sakramentu. Piosenkarka bardzo to przeżywa. Nie jest w stanie zrobić nic, by przekonać Adama do kościelnego ślubu
– donosi wiat i ludzie.

Rodzina Doroty jest załamana. Ona zresztą też. Mało tego, Darski nie uważa wiąt Bożego Narodzenia. Jak będą święta tego roku wyglądały u Doroty? Nie będzie choinki, prezentów i gwiazdora? To wiele straci. Urok zimowych świąt jest niepowtarzalny!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.