, ,  

Nie będzie żadnej sesji zdjęciowej wiecznej dziewicy w Playboyu!

ImageGosia Andrzejewicz się załamie gdy przeczyta co myśli Marcin Meller o jej chęci rozebrania się w Playboyu.


ImageNiedawno Gosia Andrzejewicz ogłosiła, że chce się rozebrać dla magazynu Playboy. Podobno menedżer piosenkarki już prowadził negocjacje z naczelnym magazynu Marcinem Mellerem. Ten jednak nie jest zainteresowany i odpowiednio skomentował fakt.

Agent Znanej Pani poinformował pewien dziennik, a ten skwapliwie wszystko opisał, że trwają negocjacje w sprawie jego podopiecznej i na razie stanęło na 46 tysiącach złotych – pisze Meller na wstępie. Dodając jak wyglądało to naprawdę: Otóż agent ten zaproponował Playboyowi sesję ze swoją klientką, a my grzecznie mu odpowiedzieliśmy, że nie jesteśmy zainteresowani. Więc obrotny pan zadzwonił do tabloidu i opowiedział co powyżej.

To nie na pewno musi zaboleć. 25-latka chcąc pokazać swoje wdzięki facetowi po 50-tce a ten odrzuca taką niecodzienną propozycję. Przemysław Nieużyta na łamach Faktu powiedział wcześniej:

Tak, rozpoczęliśmy negocjacje z Playboyem. O szczegółach na razie mówić nie mogę.

Kuba Wojewódzki chyba już coś wcześniej zwęszył ,g dy na łamach Polityki wyśmiał się z Andrzejewicz i jej chęci rozebrania się. Co ona sama skomentowała:

Dziennikarstwo kojarzyło nam się zawsze z wysoką jakością merytoryczną, profesjonalizmem, etyką zawodową – czyli tym, czego Wojewódzkiemu zupełnie brak –
tłumaczy Gosia na Onecie. Przeżywaliśmy go już w "Idolu", w "Mam talent", w jego własnym szoł.

 Dziś mówimy sobie wyraźnie stop – ogłasza. Dominująca od samego początku autopromocja, oparta na różnej formie kompromitacji osób uczestniczących w programach z jego udziałem, co prawda wyniosła go o wiele wyżej od nich samych, ale mnie zdecydowanie się już przejadła. Nie chodzi mi o to, co o mnie myśli, bo to jego sprawa, ale o sposób, w jaki mnie atakuje.

Lukratywna posadka w Polityce zobowiązuje go do obierania na celownik wytypowanych osób i atakowania ich w sposób umożliwiający dalsze lansowanie się i pewne zyski, a wszystko w atmosferze ogólnego skandalu. Na skutek takich działań stałam się jego kolejną ofiarą
.

O Mellerze nic nie powie?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Nie będzie żadnej sesji zdjęciowej wiecznej dziewicy w Playboyu!, 10.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.