,  

Nie będzie żadnego ślubu – Koroniewska w Gali

Wywiad z aktorką to jak manifestacja, przeciwko czemu?

Joanna Koroniewska wystąpiła w sesji zdjęciowej dla Gali a przy okazji udzieliła wywiadu magazynowi.  Aktorka mówi o ślubie z Maćkiem Dowborem, długoletnim partnerem i ojcem jej córeczki Janeczki.

Pierścionka nie noszę, bo przeszkadza mi w pracy, ale kto powiedział, że nie jesteśmy zaręczeni?! Denerwuje mnie, że wszyscy tak strasznie chcą mnie wydać za mąż! Nie weźmiemy tego ślubu, choćby dlatego, że czujemy ogromną presję. W tym katolickim kraju ważne są tylko rytuały, za którymi często nic kompletnie nie stoi. Rodziny ze sobą latami nie rozmawiają, kłócą się, a nawet nienawidzą, ale do ślubnej fotografii staną uśmiechnięci, chociaż potem obgadują swoich bliskich.

Swoją córkę wychowuje zupełnie normalnie i nie przychyla sie całkowicie ekologii. Dlaczego zagrała w reklamie Barbie?

Ponieważ ja sama wciąż jestem fanką lalek Barbie. Mam ich kilkanaście. Jedna podnosi ręce, druga świeci. Nie mam syndromu „żoliborskiej matki”, która daje dzieciom do zabawy tylko proste, drewniane zabawki. Bawiłam się tymi lalkami i moja córka zapewne też będzie się nimi bawić. Sama szyłam dla nich różne ubranka i chętnie pomogę w tym mojej córce. Bardzo się cieszę, że zostałam ambasadorką Barbie.

Co wkurza Koroniewską? Pewne mody na wychowanie dzieci

Denerwują mnie snobizmy. Te wszystkie ekologiczne przysmaki, same drewniane zabawki. Snobizmy w wyborze szkoły czy przedszkola. Męczy mnie to.

Cały wywiad TUTAJ

Gala


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.