, , , ,  

Nergala dziewczyna jest sobowtórem …

Jak myślicie czyim?

Nergal i Doda rozstali się kilka miesięcy temu. Nie podobamu się to , że Dorota ciągle mówi o ich rozstaniu w mediach. Ponoć umawiali się inaczej, ze to co zaszło pozostaje między nimi, tymczasem ona wylewa co chwila brudy z ich związku.

– Każdy kolejny wywiad, w którym Doda robi z siebie ofiarę, a z niego zimnego drania, wkurza go –  mówi Faktowi osoba z otoczenia muzyka. – Mieli nie prać brudów i zostawić wszystko między sobą, ale Doda nie wytrzymała. Poza tym wydzwania do niego z pretensjami. Jak długo można to znosić? – dodaje  informator.

Nie tylko Nergal ma dość Dody, jej znajomi również. Kiedy rozmawiają z Dorotą ta każdy temat kończy rozmową o Adamie i jego nowej dziewczynie, początkującej modelce Sonii Sarvar.

Nergal po wielu miesiącach nowego związku, w końcu miał dość ukrywania się z nim i pojawił się z Sonią na jednym z koncertów w Katowickim Spodku. Patrząc na zdjęcia, pierwsze wrażenie to obraz Dody. Takie same włosy, nadmuchane usta i niemal taka sama figura, na dodatek dziewczyna ubiera się podobnie do piosenkarki. Czyżby w Nergalu nadal ćmiły uczucia do byłej dziewczyny?

Więcej zdjęć zobaczycie TUTAJ

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.