,  

Nergal życzy innym śmierci!?

Oko za oko, ząb za ząb?! Jest wojna, czy jest jej początek?

Na TVP1 wyemitowano bardzo kontrowersyjny program Misja Specjalna . Reportaż atakował Fundację DKMS Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska. Kto mógł zareagować najbardziej? Sama fundacja i Nergal, który na stronie Behemoth wystosował dość ostre oświadczenie.

OŚWIADCZENIE W ZWIĄZKU Z OSZCZERCZYM MATERIAŁEM WYEMITOWANYM W TVP

W związku z emisją na antenie TVP pełnego oszczerstw programu „Misja Specjalna”, publikujemy oświadczenie wydane przez fundację DKMS, w którym, punkt po punkcie, odpierane są absurdalne zarzuty sformułowane pod adresem fundacji przez dziennikarzy i występujących w programie „ekspertów”. Chcemy w ten sposób ukrócić działalność ludzi, którzy, ubierając się w pseudo-patriotyczne szaty, starają się zniszczyć coś autentycznie pięknego i dobrego, tylko i wyłącznie po to, aby zyskać medialny rozgłos i zbić w ten sposób polityczny kapitał. Niektórym ludziom chyba wydaje się, że wciąż mamy rok 1939 i właśnie wybucha wojna. Otóż nie. Mamy rok 2010 i wspólną Europę. Możemy bez paszportu i wizy podróżować praktycznie po całym kontynencie.

Zupełnie niezrozumiałym jest więc, że niektórzy próbują zamykać granice nawet przed pomocą niesioną chorym. Zdrowie nie ma narodowości czy płci, jest uniwersalne. Jeżeli ktoś tego nie rozumie, to nie zasługuje na nic innego, jak tylko na to, aby przekonał się o wszystkim na własnej skórze, gdy ciężko zachoruje. Czego wszystkim oszczercom z całego serca życzymy.

Nergal

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Nergal życzy innym śmierci!?

You must be logged in to post a comment.