, , ,  

Nergal zostawił Dodę!

ImageNiestety, taka prawda, dopiero co były zaręczyny a już Nergal opuścił swoja ukochaną Dorotkę. Zostawił ją samą w swoim apartamencie i odjechał!


W sylwestra były zaręczyny, kilka dni razem i znowu musieli się rozstać. Niestety, lider zespoły Behamoth wyruszył w kolejna trasę koncertową po USA. A trasa będzie ciężka, ciągnie się od Kalifornii po Ohio i będzie trwała aż do końca stycznia.

Ostatnie chwile przed wylotem Adasia, para postanowiła spędzić tylko razem w rodzinnym mieście Darskiego– Gdańsku.

Najpierw zakochani poszli do nastrojowej restauracji nieopodal apartamentu Nergala. Spędzili tam ponad dwie godziny – donosi Super Express.
Doda namiętnie całowała ukochanego, głaskała jego twarz, szeptała czułe słówka. On słodko się do niej uśmiechał i z wrodzoną wrażliwością odwzajemniał mizianki
– pisze dalej tabloid.

Tak naładowani energią przeszli do apartamentu. Przed upojnymi chwilami, Adaś wskoczył do sklepu, kupił wino, mleko i ciasteczka i wrócił do swojej ukochanej, nie opuszczając juz na krok.

Następnego ranka Adaś wsiadł w samolot o odleciał za ocean, wróci na koniec stycznia. Doda spędziła w apartamencie jeszcze dłuższą chwilę wypłakując sie w poduszkę jeszcze pachnącą jej narzeczonym, po czym w godzinach popołudniowych zmyła się .

Teraz pewnie będziecie mogli o niej więcej usłyszeć, bo co ma innego do roboty jak nie namieszać w mediach swoją osobą.

Zobacz dwa gołąbki

Foto 1
Foto 2
Foto 3

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.