,  

Nergal zerwał z Dodą przez telefon

Kapif

W mediach zawrzało od  tej informacji a Doda zniknęła.

Tego chyba nikt się nie spodziewał ale jak najszybciej powiedzieć ŻEGNAJ jeśli się jest kilkaset km od tej osoby, której chce się powiedzieć?  Możliwościowi dziś jest wiele, najszybciej i najpewniej jednak przez telefon i tak tez zrobił Nergal.

Adam Darski jest bardzo wdzięczny Dorocie Rabczewskiej za to co dla niego uczyniła, za to że tak mocno szukała dawcy szpiku kostnego a on dzięki temu wyzdrowiał, jednak muzykowi wiele z jej zachowania nie podobało się.

W niedzielę Nergal zadzwonił do Dody i to on z nią zerwał – mówi Faktowi  informator.

Para widywała się ostatnio rzadko. Ale to nie samotność i odległość jest przyczyną rozstania się tych dwojga.

Adamowi nie podobały się niektóre znajomości Doroty... – mówi dalej informator. I dodaje, że jedną z takich znajomość była ta z  Siergiejem, instruktorem fitness mieszkającym w Berlinie. Według naszego źródła, Doda regularnie  wymieniała korespondencję z umięśnionym przystojniakiem. A ten podobno  kilkakrotnie zapraszał ją do siebie na weekendy.

Darskiemu zaczął przeszkadzać fakt, że jego  związek z Rabczewską jest aż tak „medialny”. To może akurat trochę  dziwić, bo „Nergal” nie sprawiał wrażenia osoby stroniącej od mediów i  ukrywającej fakt, że jest związany z polską królową muzyki pop. I to  pomimo tego, że jego mroczny, pieczołowicie pielęgnowany przez lata  artystyczny wizerunek mógł na tym ucierpieć- dodaje tabloid

Teraz Nergal zaczął pracować nad muzycznymi zaległościami, chce znowu szokować i straszyć…

Zobacz też:Lis wygląda przy córkach jak koleżanka.

źródło: Fakt.pl

Kapif

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.