, , ,  

Nergal zadzwonił do Dody!

Michał Pieściuk / newspix.pl /Marcin Gadomski / newspix.pl

Co zrobiła piosenkarka?

Nergal widać bardzo żałuje swojej decyzji o zerwaniu z Dodą. Najpierw na Facebooku rozpływał się w podziwianiu nowej płyty swojej byłej narzeczonej, teraz postanowiła od niej zadzwonić by osobiście jej pogratulować . Zaproponował jej nawet spotkanie.

Dorota wysłuchała jego komplementów, ale nie dała się wciągnąć w dłuższą rozmowę – mówi w rozmowie z Na żywo jej znajoma. Propozycję spotkania przemilczała i rozłączyła się. Widok miny Nergala musiał być bezcenny.

Nergal podobno kupił wszystkie siedem płyt Dody by podziwiać jej okładki.

Ktoś, komu nie zależy, nie biegnie do Media Marktu i nie kupuje 7 albumów tylko po to, by podziwiać okładki – mówi znajoma Dody. To jest rozpaczliwa próba pokazania jej, że żałuje rozstania. Tylko, że ona zapłaciła taką cenę za to zerwanie, że na pojednanie na pewno się nie zdecyduje. Duma jej na to nie pozwoli. To pewne, że Adam będzie szukał szansy. Może mu się uda wejść na koncert, bo jak każdy nabywca wszystkich 7 płyt ma prawo do wejściówki VIP.

Doda lubi się mścić na tych co ją skrzywdzili. Radka Majdana wzięła do nagrań w teledysku nago a później go pogoniła. Czy będzie podobnie z Nergalem?

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.