, , ,  

Nergal wyśmiewa Polaków!

ImageNergal , facet Dody wyśmiewa się ze swoich rodaków w Ameryce!


Adam Darski albo kto jak woli Nergal, facet Dody gdy tylko przekroczy granicę naszego  kraju, udaje, że mało co ma z nami w spólnego. W jednym z wywiadów amerykańskich powiedział, że Polacy to ciemniacy a polskiej muzyki nie uważa.

Wygląda na to, że utknęliśmy w takim zaściankowym myśleniu, i właśnie takie podejście nie pozawala nam się rozwijać – opowiada Nergal.

Po co do nas przyjeżdżają zagraniczni turyści?

Nie rozumiem, dlaczego ludzie przyjeżdżają do Polski i mówią: "o, jaki fajny kraj, jacy mili ludzie". Tłumaczę im, że wcale tak nie jest. Polacy wcale nie są spoko, że to tylko fasada, wielu tylko takich udaje, a głęboko w sercach Polacy chowają drugą, złą naturę. Ludzie są bardzo konserwatywni w podejściu do wielu spraw. Turyści tego nigdy nie zrozumieją, bo się tu nie wychowali. I raczej nigdy nie będzie im dane poznać naszej mentalności do końca – tak o nas opowiada Darski Amerykanom.

Mimo, że w Polsce ma rodzinę i … Dodę, to on nie czuje się związany z naszym krajem emocjonalnie.

Nie miałbym problemu z tym, żeby się wyprowadzić i żyć za granicą przez parę miesięcy, a na kilka wracać do Polski. Może kiedyś zakocham się w Portugalii albo Brazylii i wtedy zastanowię się dwa razy. Może kupię tam mieszkanie i spróbuję w końcu żyć normalnie – wymądrza się facet Dody.

 No cóż, a kto go tu trzyma? Niech wyjeżdża i zabierze Dodę ze sobą. Tylko czy ona by chciała wyjechać? W Polsce to właśnie ona się wymądrza . Za granicą siedziała by cicho jak mysz pod miotłą.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.