,  

Nergal wokalistą Ich Troje?

 Znany satyryk Szczepan Sadurski radzi Michałowi Wiśniewskiemu. Czy ten posłucha jego rad?


O tym , ze Wiśniewski szuka nowej wokalistki wiadomo do dawna. Sadurski ma na to przepis, być może niezawodny.

  • 1. on nie powinno się zmieniać z częstotliwością nagrywania kolejnego albumu tylko po to, że złamane serce, to twórcze natchnienie.
  •  2. A poza tym nowa wokalistka (kolejna przyszła żona) nawet wybrana z telewizyjnego castingu, nie zagwarantuje sukcesu ani komercyjnego, ani prywatnego.
  • 3. Na miejscu Wiśni postarałbym się, aby kolejną wokalistką Ich Troje został Nergal, w diabolicznej wersji make up'owej.

Wszyscy o nim teraz piszą, bo chory i żal człowieka. A jak Nergal (cudowne ozdrowienie bezbożnika świetnie sprzeda się w plotkarskich mediach) z Wiśniewskim zacznie flirtować, to Doda się wkurzy i będzie skandal większy niż z Tymochowiczem i DJ Pawelcem.

  • 4. I jeszcze koszulki na estradę – najlepiej coś z krzyżem, bo na topie. Wniebowzięte będą pismaki i paparazzi, okładki tabloidów murowane, a potem złota płyta i git.

Ale to jeszcze  nie wszystko…

  • 5. Felicjańska zakłada klinikę dla alkoholików, niech Michał postara się o terapię dla sfrustrowanych palantów. Każdy powinien robić kasę na tym, na czym się najlepiej zna.

Zgadacie się z Sadurskim?

źródło: Sadurski.com

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.