,  

Nergal weźmie udział w „The Voice of Poland2”!

Władze TVP są zachwycone jurorem!

Po wielu protestach okazuje się, że Nergal, Adam Darski jest bardzo świetnym jurorem w The Voice of Poland, podnosi wskaźniki oglądalność stacji , jest po prostu kurą znoszącą złote jaja. TVP nie ma zamiaru rezygnować z Nergala a mało tego, chce by wziął udział w kolejnych edycjach show.

Świetnie się prezentuje, choć jeszcze boi się pokazać, jakiego rodzaju sędzią jest. Moi zdaniem mógłby pójść w kierunku krytyka muzycznego, może trochę jak Kuba Wojewódzki – ocenia specjalista od Pscyhologi Spolecznej dr Godzic.

To jest po prostu bardzo dobry człowiek. Kilku osobom, które usłyszały, że mają białaczkę pomógł przezwyciężyć lęk i załamanie. Napisał bardzo ciepły list do chorej na raka 12-letniej dziewczynki. Wiem od jej bliskich, że dziewczynka była szczęśliwa, Adam dał jej siłę do walki z chorobą. Czy tak zachowuje się szatan i przestępca?- pisze Kinga Dubicka szefowa Fundacji DKMS Bazy Danych Komórek Macierzystych.

Mało tego  przedstawiciel firmy Rochstar, Krystyna Kulesza, w rozmowie z magazynem Flesz, powiedziała, że stacja myśli na własnym programem dla Darskiego.

Zapowiada się gorący 2012 rok!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.