,  

Nergal trafił do szpitala!

Osłabiony organizm próbuje zregenerować siły, ale niestety zdarzają się cięższe dni i wtedy chory musi wrócić na obserwacje.

Kilka dni temu Adam Darski po kilkumiesięcznym pobycie w szpitalu, gdzie przeszedł przeszczep szpiku kostnego, wrócił do domu. Adam czuł się świetnie, czekał kiedy znowu wystąpi na scenie ze swoim zespołem. Tymczasem nagle poczuł się źle i trafił on oddział szpitalny w Gdańsku.

Od kilku dni Darski znów jest w szpitalu. Osłabiony organizm próbuje zregenerować siły, ale niestety zdarzają się cięższe dni i wtedy chory musi wrócić na obserwacje. W przypadku osoby po przeszczepie szpiku, tak naprawdę wszystko może okazać się zagrożeniem.-zdradza informatorka Plotek.pl

Adam nie mógł jeść nic poza kilkoma produktami zaleconymi przez lekarzy. Przebywał w sterylnych warunkach i dlatego też przeziębiona Doda, nie odwiedziła do tej pory narzeczonego, dla jego bezpieczeństwa. Jak widać nie wystarczyło to jednak.

Adam wciąż nie może widzieć się z nikim, kto nosi zalążek jakiejkolwiek choroby, choćby zwyczajny katar. (…) Codziennie robię sobie wymazy z nosa. Dzięki temu wiem, czy jeszcze trawi mnie ten przeklęty wirus czy już odpuścił.- powiedziała Doda w Show.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.