,  

Nergal rozpoczął chemioterapię!

 To jeden z najtrudniejszych okresów muzyka.


Białaczka była tak samo zaskoczeniem dla Adama Darskiego jak i nas wszystkich. Jak się stało, że Adam dowiedział się o  białaczce?  Jak donosi Imperium TV w maju Darski poddał się badaniom, które wykonuje się zazwyczaj kandydatom na dawców szpiku kostnego. Wtedy podczas badań wyszło coś niepojącego. Wszystko było trzymane w tajemnicy.

Po postawieniu diagnozy trzeba było szybko działać. Nergal szybko trafił do szpitala i już rozpoczął chemioterapię.

Pan Adam w weekend rozpoczął już chemioterapię. Prawdopodobnie potrwa ona kilka tygodni. Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem jego siły.
– mówi informator plotka.pl

To bardzo trudna i męcząca metoda leczenia. Skutki są różne ale i często skuteczne. Miejmy nadzieję, że to Adamowi wystarczy by zwalczyć chorobę. Doda szuka dawcy szpiku dla ukochanego. Do znajomych słała smsy błagające o pomoc.

Adam potrzebuje szpiku, błagam o pomoc

Jeśli nie pomożemy w ten sposób Adamowi, pomożemy komuś innemu – mówi Twojemu Imperium  menedżer piosenkarki Jarosław Burdek. Warto pamiętać, że białaczka czyli nowotwór krwi nie oznacza wyroku śmierci. Większość pacjentów umiera tylko dlatego, że nie znaleziono w porę dawcy szpiku, który mógłby uratować im życie.

Jeszcze raz, zdrowia życzymy!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.