,  

Nergal powiedział Dodzie, że między nimi koniec!

Mazur/Fakt

Jest zdrowym szczęśliwym człowiekiem obecnie.

Przeszli razem przez wiele, chociaż ich związek był w zasadzie krótki. Poznali się dwa lata temu, w Sylwestra 2009/2010 były zaręczyny. Miał być ślub na plaży. Planowana był już suknia. W czerwcu jednak Nergal dowiedział się , że ma białaczkę.  Wyjechali jeszcze na wakacje do Grecji, gdy wrócili, Adam został przyjęty do szpitala.

Od tej pory Doda rozpoczęła nawoływać ludzi do oddawania szpiku kostnego, by ratować narzeczonego i innych chorych na białaczkę. Dzięki niej zarejestrowało się wiele tysięcy ochotników do oddania tego tak cennego leku. Dorota została nawet odznaczona medalem za swoją działalność. Pomogła wielu ludziom.

Mimo jej dobrych min do gry jej związek z Adamem Darskim nie przetrwał. Jak nie dawno powiedziała,żyją na odległość a dziś dowiadujemy się, że w niedzielę wieczorem Nergal powiedział jej dość. Fakt próbował dodzwonić się do muzyka, jednak ten nie odbiera telefonów.

– To stało się w niedzielę wieczorem – twierdzi osoba, która zna muzyka. – Adam miał już dość tego związku, więc postanowił go zakończyć – dodaje.

Jarosław Burdek powiedział,że ani Doda ani Nergal nie będą mówić o związku a już niedługo Dorota wyjeżdża na wakacje do Stanów. Tymczasem Nergal chodzi sobie ulicami Gdańska i nie widać po nim by imał przeżywać zakończenie związku z Dodą.

Zobacz też:Stuhr zagra swojego ojca

źródło: Fakt.pl

Fakt

Fakt

Fakt

Fakt

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Nergal powiedział Dodzie, że między nimi koniec!

You must be logged in to post a comment.