,  

Nergal odwiedził Dodę!

newspix.pl

Czyli jednak nie koniec? Adam „Nergal” Darski  odwiedził Dodę w jej warszawskim apartamencie. Czy mroczny książę muzyki ekstremalnej pojawił się tam, by przeprosić królową pop za swoje zachowanie?

W czwartek Adam pojawił się w Warszawie. Od rana w piątek jego auto stało pod apartamentowcem, w którym mieszka Doda. Wyszedł od niej w południe. Czy podczas spotkania próbował załagodzić sprawy pomiędzy nimi?

Ich rozstanie od kilku dni nie schodzi z ust osób interesujących się światem polskich gwiazd. Przez jakiś czas wiele wskazywało na to, że to koniec ostateczny i przeprowadzony w bardzo napiętej atmosferze. Jak dowiedział się jednak Fakt, po niedzielnej telefonicznej rozmowie, w której Nergal oznajmił swojej narzeczonej, że z nimi koniec, muzyk już kilka razy kontaktował się z Dorotą.

– Oni mniej więcej od tygodnia mocno się kłócili – opowiada Faktowi informator. – Poszło o wiele rzeczy, Nergal miał do Doroty sporo pretensji, nie wszystkie był w stanie wyjaśnić. Chodziło o jej znajomych i zamieszanie wokół ich związku. Wszystko wskazywało na to, że między nimi koniec – dodaje.

Ostateczna rozmowa zakochanych miała jednak miejsce w niedzielę. Właśnie podczas niej Nergal powiedział, że to koniec. Wściekła Doda miała mu rzucić na zakończenie rozmowy, że tak to się nie skończy i daje Nergalowi pół roku, żeby uporządkował swoje sprawy i zastanowił się, co dalej.

Dorota źle zniosła to rozstanie. Choć się kłócili, nie spodziewała się, że Nergal powie koniec.

Tymczasem – jak twierdzi  źródło – Adam dzwonił do Dody już po rozstaniu i próbował załagodzić swoją ostrą postawę, choć nie dawał jednoznacznie do zrozumienia, że chce się pogodzić. Doda jak mantrę miała mu powtarzać swoje postanowienie o półrocznej próbie dla ich związku.

Jak dalej potoczą się losy najsłynniejszej pary polskiego show-biznesu? Wiele wskazuje na to, że pomiędzy Dodą i Adamem może się jeszcze sporo wydarzyć…

Zobacz też:Wpadka Młynarskiej. Prześwituje jej…

newspix.pl

newspix.pl

newspix.pl

newspix.pl

newspix.pl

newspix.pl

newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.