,  

Nergal napisze biografię!

 Ma dopiero 33 lata i bogatą przeszłość. Nergal zapowiedział książkę o sobie i swoim zespole Behamoth.


Nergal, członek zespołu Behamoth zdradził fińskiemu dziennikarzowi o swoich planach na przyszyły rok. Darski ma zamiar napisać biografię , którą chce podsumować jeden z zamkniętych rozdziałów swojego życia. I nie chodzi tu o Dodę. Książka ma być na skalę  słynnej The Dirt opisującej narodziny i karierę Mötley Crüe i ma sie ukazać z okazji 20. rocznicy istnienia zespołu Darskiego.

Będzie w niej mnóstwo zdjęć i innych fajnych rzeczy – 300-400 stron. Marzy mi się blackmetalowa wersja The Dirt. To jedna z moich ulubionych książek i chciałbym, by powstało coś w tym stylu. Oczywiście, zdaję sobie sprawę, że nie będzie to tak nieprawdopodobna historia. W końcu nie można ścigać się z Mötley Crüe w kategoriach rockandrollowego szaleństwa.


Zależy mi jednak na opowiedzeniu wszystkiego szczerze, wyjawieniu kilku tajemnic, wyjaśnieniu, jak to jest być w zespole i oddać ducha tej kapeli. Wydawaliśmy płyty, kręciliśmy teledyski, graliśmy koncerty, pora więc na książkę. To dla nas nowe doświadczenie i mam nadzieję, że będzie wspaniale.

Ciekawe czy znajdzie siętam miejsce dla Dody?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.