,  

Nergal może się zmienić po przeszczepie

Uwierzy w Boga?

Na zmianę przekonań Nergala liczyło już wielu ludzi, nic z tego jednak nie wyszło. Teraz po udanym przeszczepie do sprawy wracają psycholodzy, którzy twierdzą, że Nergal po udanym zabiegu może jednak zmienić swoje poglądy na świat.

Czasami życie pacjenta zmienia się o 180 stopni – mówi psycholog z warszawskiego szpitala, który na co dzień pracuje z chorymi po przeszczepach. – To, co do tej pory było treścią jego życia, zdarza się, że po przeszczepie przestaje zupełnie mieć znaczenie – tłumaczy.

Do tej pory głoszący niemal herezje, najsłynniejszy bezbożnik na świecie zarzekał się, że nic nigdy go nie przekona do kościoła i Biblii, którą darł na scenie.

Wiele osób po przeszczepach zaczyna wszystko przeżywać inaczej, głębiej. Po prostu dotychczasowe życie przestaje dla nich istnieć – tłumaczy dalej Super Expressowi psycholog.

Pojawia się też lęk, syndrom Miecza Damoklesa. Chorzy zastanawiają się, czy choroba nie powraca – opowiada psycholog. – Pacjent bywa wyczulony na wszelkie symptomy i objawy pogorszenia stanu zdrowia.

Myślicie, że Nergal zmieni swoje poglądy i pójdzie do kościoła? Rodzice Dody na pewno by się ucieszyli.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.