, ,  

Nergal kocha Dodę!

ImageZaczął się z nią spotykać bo założył się z kumplami z zespołu, że ją poderwie. Teraz jest zakochany w niej!


Tak właśnie jest z Adamem Darskim vel Nergal z zespołu Behamoth.

Nergal gdy nałoży na siebie makijaż demona, faktycznie przeistacza się w niego. Gdy tylko zmyje malowidła z siebie, okazuje się, że jest czułym , romantycznym facetem.

Nergal jest w dalekiej podróży, w USA gdzie daje koncerty. Doda została w POlsce. Dla Faktu Nergal opowiedział o swoim uczuciu do piosenkarki.

Pierwsza o uczuciu pomiędzy księciem ciemności a królową różu opowiedziała Doda – Tak, jesteśmy z Adasiem parą – wyznała Faktowi kilka tygodni temu.

Fakt z Nergalem rozmawiał zaraz po koncercie w Chicago:

Fakt: Polskie media żyją twoim związkiem z Dodą. Jak się to rozwija, ile jest w tym prawdy ?

Adam Darski: – Takie zainteresowanie mediów to dla mnie nowość. Tak się złożyło, że się spotkaliśmy z Dodą i zakochaliśmy się w sobie. Ona jest postacią numer jeden w Polsce. Nie prosiłem się o to, by być popularnym. Nie przejmuję się takimi dyrdymałami, jak na przykład to, że koledzy się z niej śmieją, że ona robi gównianą muzykę. Mnie teraz nie ma w Polsce i tym bardziej nie jestem w stanie na to zareagować.

Fakt: Ale nie da się ukryć, że między wami są duże różnice. Chodzi tu o wasze artystyczno-muzyczne dokonania. Czy to ci nie przeszkadza ?

Adam Darski : ączy nas więcej niż inne pary. Ja to w ten sposób widzę. Chociaż ludzie mogą mówić: jak to? Tutaj różowe, a tam czarne? Ale to są osoby, które nie potrafią czytać między wierszami… Dla mnie najważniejsze jest to, że się kochamy. I jak tylko wrócimy z zespołem do domu, to na pewno pojedziemy na wakacje. Teraz od ponad miesiąca mamy z Dodą utrudniony kontakt. Pozostaje internet i telefony. To dla mnie bardzo ciężka sprawa. Bo liczy się przecież przede wszystkim kontakt fizyczny.

Fakt
: Czy przygotowałeś dla Dody jakąś niespodziankę ?

Adam Darski: Tak, ale nie zdradzę, co
to będzie…

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.