,  

Natasza Urbańska nie dostaje komplementów

TVN

Nie jest też do nich przyzwyczajona.

Natasza Urbańska swoją karierę rozpoczęła zatrudniając się w teatrze Buffo, gdzie pracuje do dziś. Tam poznała swojego męża Janusza Józefowicza, który od początku pracuje nad swoją żoną i dogląda jej w pracy.

Natasza dziś mówi, że nie jest w Buffo ani wyróżniana ani nawet nie dostaje pochwał, musi się starać jeszcze bardziej od pozostałych  pracowników teatru.

Bardziej stresują mnie próby niż spektakle. Wiem, że na widowni siedzi Janusz i od razu publicznie przy wszystkich wytknie mi najdrobniejsze błędy. Nie jestem przyzwyczajona do komplementów. Wolę krytykę, bo wtedy wiem, że mogę coś poprawić i iść do przodu. A właściwie gonić Janusza, bo on wciąż mi ucieka, czymś zaskakuje. Ile razy myślę, że już mu dorównałam, to okazuje się, że on jest pół kroku przede mną. Ciągle muszę za nim biec wyznała w wywiadzie dla Pani Natasza.

W jednym z wywiadów Urbańska powiedziała, że Janusz jest od niej mądrzejszy, teraz daje do zrozumienia, że jest zdolniejszy. On jest ideałem , czy ona tak wolno myśli?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.