,  

Natasza Urbańska boi się swojego męża?

Jest jak nakręcona maszynka , sterowana przez Józefowicza?

Może po sukcesach w Wielkiej Brytanii, Józefowicz  w końcu zrozumie, że ma niezwykle utalentowaną kobietę w swoim życiu i nie trzeba nią aż tak sterować i pozwolić jej rozwinąć  skrzydła. Póki jednak tak się stanie Natasza Urbańska ma przed sobą jeszcze jedną wielką próbę i udowodnienia , że w tym co robi jest profesjonalistką. Chodzi oczywiście o rolę Poli Negri w musicalu tworzonego przez samego Janusza Józefowicz. To najtrudniejsza rola dla aktorki bo oceniał ją będzie jej właśnie mąż a z jej zdaniem, opinia męża liczy się najbardziej.

Natasza jest bardzo przejęta i boi sięmówi Faktowi osoba będąca blisko produkcji przedstawienia.Jest znakomicie przygotowana, ale zdaje sobie sprawę z tego, że Janusz ma wyjątkowe oczekiwania i przy swoim perfekcjonizmie będzie ją bardzo surowo oceniał. To jej nie ułatwia życia…dodaje źródło.

Musical o Polo Negri to życiowe dzieło Janusza Józefowicza, które ma być przełomem życiowym choreografa. Nataszę zżera trema, ciągle boi się, że zwiedzie męża, że nie podoła swojemu zadaniu, że będzie krytykował jej niedociągnięcia. Początkowo Józefowicz chciał zrobić casting do roli Poli Negri ale ostatecznie stwierdził, że lepszej aktorki do tej roli jak własna żona nie znajdzie.

Przedstawienie odbędzie się w grudniu w teatrze Buffo. Wszystko jest już dopięte na ostatni guzik, ruszyła promocja. Czy odniesie sukces? Przekonamy się już niedługo.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Natasza Urbańska boi się swojego męża?

  • ll

    Huba Buba śmierć za jutra – Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innych-ja wpisuję bo się boję Huba Buba śmierć za jutra – Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innych-ja wpisuję bo się boję Huba Buba śmierć za jutra – Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innych-ja wpisuję bo się boję Huba Buba śmierć za jutra – Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innych-ja wpisuję bo się boję Huba Buba śmierć za jutra – Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innych-ja wpisuję bo się boję Huba Buba śmierć za jutra – Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innych-ja wpisuję bo się boję

You must be logged in to post a comment.